Strzyżenie psów

Salon dla psów - Łódź

Wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności oraz profesjonalne narzędzia groomerskie wykonuję w moim salonie w Łodzi strzyżenie psów różnych ras, również mieszańców. Zadowolony klient i zadbany pies to dla mnie powód do dumy.

 

Każdy klient i jego pupil traktowany jest indywidualnie. Każdorazowo usługę poprzedzam rozmową z klientem na temat jego oczekiwań co do wyglądu psa. Psy strzygę zgodnie z wzorcem rasy lub też według ustaleń z klientem. Wspólny wybór fryzury, jej długości, a także sposobu cięcia to w połączeniu z precyzją, cierpliwością i dbałością o każdy szczegół gwarancja sukcesu.

 

Jako psi fryzjer wiem jak zadbać o Państwa pupila - w zależności od rasy psa i typu włosa do strzyżenia psów używam nożyczek lub maszynki. Niezależnie od tego, czy w grę wchodzi przygotowanie psa do wystawy czy codzienna pielęgnacja, do realizacji usług podchodzę z tą samą wysoką starannością.

 

Systematyczne strzyżenie psa to nie tylko kwestia estetyki, ale również zdrowia i dobrego samopoczucia czworonoga. Zbyt długa sierść przeszkadza zwierzęciu, łatwo się kołtuni i trudno utrzymać ją w dobrej formie. Dobrze wykonane strzyżenie powoduje, że codzienna pielęgnacja czworonoga jest znacznie łatwiejsza, a zwierzę prezentuje się elegancko i szykownie. 

Profesjonalny salon dla psów

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli zwierząt wykonuję także trymowanie psów i różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne i higieniczne. Zapewniam usługi na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o strzyżenie psów w Łodzi, pozostaję do Państwa dyspozycji. W nowoczesnym salonie na klientów czeka wykwalifikowany groomer, wyposażony w niezbędne narzędzia i kosmetyki. Zapraszam! 

 

 

 

← powrót na stronę główną

design by Sherin