Fryzjer dla kotów

Łódź

Regularna pielęgnacja kota jest nie tylko sprawą estetyki, ale także zdrowia i komfortu pupila. Zaniedbana sierść jest trudna do utrzymania w ładzie i porządku, kołtuni się i przeszkadza czworonogowi. Dzięki profesjonalnym zabiegom higienicznym i pielęgnacyjnym codzienna kosmetyka staje się łatwiejsza, a zwierzę zyskuje na prezencji. Warto oddać swojego pupila w ręce specjalisty.

 

Jako fryzjer dla kotów działający z Łodzi oferuję kompleksowy zakres usług - kąpiel, czesanie, trymowanie lub strzyżenie i skracanie pazurków. Każde zwierzę może liczyć na indywidualne podejście, fachowe traktowanie oraz wszechstronną obsługę na najwyższym poziomie.

 

Fryzjer trzymający koty

 

Moim znakiem rozpoznawczym jest cierpliwość i staranność w realizacji powierzonych zadań oraz fachowość przejawiająca się w precyzji i dbałości o detale. Dokładam wszelkich starań, aby kot czuł się w moim salonie komfortowo i bezpiecznie, a wszystkie zabiegi przebiegały w miłej atmosferze.

 

Wykorzystując swoje umiejętności, sprawdzone kosmetyki i sprzęt profesjonalnie zadbam o każdego kota, który pojawi się w moich progach. Zapraszam Państwa wraz z pupilami do nowocześnie urządzonego salonu w Łodzi, w którym czeka wykwalifikowany fryzjer dla kotów.

 

Stale podnoszę swoje kompetencje - oto fotorelacja ze szkolenia organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Groomerów prowadzone przez Pana Kamila Boguszewskiego - znawcę kotów, miłośnika i hodowcę. Pan Kamil z powodzeniem przygotowuje koty do wystaw i wystawia je z sukcesami, jest także stewardem na wystawach kotów rasowych.

 

Dyplom uczestnictwa w seminariach Polskiego Stowarzyszenia Groomerów - tematyka: Profesjonalny Grooming kotów krótko i długowłosych dla Moniki Szeligowskiej

 

 

 

← powrót na stronę główną

design by Sherin